tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraTricologica -20%
EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Laur konsumenta odkrycie 2020

 

Z wielką przyjemnością informujemy, 

że linia produktów TRIOLOGICA marki Equilibra została wyróżniona tytułem Odkrycie Roku w ogólnopolskim projekcie LAUR KONSUMENTA 2020 w kategorii: preparaty do specjalistycznej pielęgnacji włosów. Plebiscyt Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, który każdego roku wyłania najbardziej rozpozna-walne, wyróżniające się pod względem jakości oraz najchętniej polecane produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Tytuł i godło Odkrycie Roku zostały stworzone z myślą o produktach i markach, które funkcjonują od niedługiego czasu na rynku, ale już wyróżniają się innowacyjnością, wyjątkowym potencjałem i stale rosnącą popularnością.

Produkty marki Equilibra z linii TRICOLOGICA  zostały wyróżnione za znaczącą przewagę składników naturalnego pochodzenia (do 98%), dbałość o środowisko naturalne (stosujemy opakowania z recyklingu), a także wysoką jakość produktów w połączeniu z racjonalną polityką cenową. Wszystkie te czynniki miały wpływ na wybór naszych produktów przez konsumentów. Cieszymy się niezmiernie, że pomimo dość krótkiego okresu funkcjonowania nowej linii, tak dobrze przyjęła się ona na rynku i podobnie jak cała marka Equilibra, cieszy się ona coraz to większym zaufaniem wśród konsumentów w Polsce. To wyróżnienie jest również dla nas zachętą do realizacji kolejnych projektów.

Dziękujemy Wam za uznanie i zaufanie.

 

 

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij