tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs PORTRET KOBIETY

KONKURS! 

Organizujemy dla Was Konkurs PORTRET KOBIETY, w którym do wygrania jest 5 zestawów wybranych produktów z Nowej linni Aktywny Węgiel - Naturalna Czystość.

Będzię nam miło jeśli:

1. Polubisz zdjęcie konkursowe na naszym Facebooku

2. Polubisz nasz funpage

3. Zaprosisz 5 znajomych do konkursu

4. W komentarzu wstawisz serduszko (kolor dowolny) 

5. Wyślesz swój portret na info@equilibra.pl, w tytule e-mail wpiszesz „Konkurs Portret Kobiety FB” lub "Konkurs Portret Kobiety IG"

oraz odpowiesz na pytanie dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić jeden z 5 zestawów nowych produktów? Podsumowując w mailu wysyłacie zdjęcie + odpowiedź

 

Do wygrania 5 zestawów zawierających:   

  • Mydło oczyszczające 100% roślinne z aktywny węglem Equilibra 100g    
  • Oczyszczająca pasta do zębów z aktywnym węglem w formie żelu Equilibra 75ml
  • Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem Equilibra 200ml    
  • Oczyszczająca maska do twarzy z aktywnym węglem - Equilibra 1szt.       
  • Szampon oczyszczający z aktywnym węglem Equilibra 250ml    

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis FACEBOOK nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 27.02.2019 w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 5 MARCA 2019 (do godziny 24.00).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

* Wyniki zostaną ogłoszone 6 MARCA po godzinie 12:00. Nadesłane zdjęcia, które zostaną wyłonione przez komisję wraz z najciekawszą odpowiedzią, zostaną opublikowane na oficjalnym fanpage Equilibra lub Instagramie Equilibra Polska w dniu 8 marca - w zależności od tego na którym z kont Equilibra brał udział w konkursie. Każdy Uczestnik Konkursu przesyłając zdjęcie wyraża zgodę na jego publikację.
* Nagrodą w konkursie jest 5 zestawów produktów Equilibra z nowej linii AKTYWNY WĘGIEL - naturalna czystość.
* Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzcy, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród. 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij