tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraTricologica -20%
EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - 9/10 Wizażanek poleci nasze produkty swojej koleżance

Miło nam poinformować, że trzy topowe produkty naszej marki zostały uznane za doskonały wybór do pielęgnacji każdej skóry. Wysoką jakość naszych kosmetyków potwierdziły użytkowniczki Klubu Recenzentki serwisu Wizaz.pl.   Badanie obejmowało kilka etapów. Zaczęliśmy od rekrutacji, do której zgłosiło się aż 4 749 chętnych dziewczyn. W tym czasie akcja była aktywnie promowana w mediach społecznościowych. Test został przeprowadzony na grupie 145 kobiet w dniach 3.05–23.05.2021 r.  Wyniki testu nie pozostawiły żadnych wątpliwości:   9 na 10 Wizażanek poleciłoby nasze kosmetyki swojej koleżance. Aloesowy oczyszczający żel micelarny skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż wg 8 z 10 użytkowniczek Wizaz.pl, natomiast 97% dziewczyn uznało, że żel skutecznie odświeża skórę. 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy efekt wypełnienia wygładza skórę. 95% badanych przyznało, że Aloesowe przeciwstarzeniowe serum do twarzy z kwasem hialuronowym wygładza skórę, a 8 na 10 dziewczyn potwierdziło, że działa przeciwstarzeniowo.  Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z całą akcją. Więcej informacji tutaj.

Miło nam poinformować, że trzy topowe produkty naszej marki zostały uznane za doskonały wybór do pielęgnacji każdej skóry. Wysoką jakość naszych kosmetyków potwierdziły użytkowniczki Klubu Recenzentki serwisu Wizaz.pl. Badanie obejmowało kilka etapów.

Zaczęliśmy od rekrutacji, do której zgłosiło się aż 4 749 chętnych dziewczyn. W tym czasie akcja była aktywnie promowana w mediach społecznościowych.
Test został przeprowadzony na grupie 145 kobiet w dniach 3.05–23.05.2021 r.

Wyniki testu nie pozostawiły żadnych wątpliwości:

  • 9 na 10 Wizażanek poleciłoby nasze kosmetyki swojej koleżance;
  •  wg 8 z 10 użytkowniczek Wizaz.pl Aloesowy oczyszczający żel micelarny skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż natomiast 97% dziewczyn uznało, że żel skutecznie odświeża skórę;
  • 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy efekt wypełnienia wygładza skórę;
  • 95% badanych przyznało, że Aloesowe przeciwstarzeniowe serum do twarzy z kwasem hialuronowym wygładza skórę, a 8 na 10 dziewczyn potwierdziło, że działa przeciwstarzeniowo.

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z całą akcją. Więcej informacji tutaj.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij