tel: 81 744 80 58, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs: Twój szampon idealny

Ogłaszamy konkurs na naszym profilu na Facebooku. Aby wziąć w nim udział należy:

1. Polubić nasz fanpage. 

2. Udostępnić informację o konkursie na swojej osi czasu (zaznaczając opcję publiczne).

3. Odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na pytania: Jaki powinien być Twój szampon idealny? Jakie składniki powinien zawierać, a jakich nie? Podaj również najczęściej używany przez Ciebie rodzaj szamponu (np. do włosów łamliwych). 
Odpowiadając na pytania prosimy nie sugerować się ofertą szamponów marki Equilibra.

 

Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi zdobędą po jednym zestawie nagród:

  • Wzmacnający szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml
  • Szampon restrukturyzujący 250ml
  • Odżywka restrukturyzująca 200ml
  • Intensywnie odżywiająca i regenerująca maska do włosów 200ml

 

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 24 listopada 2016 w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 4 grudnia 2016 (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Equilibra o wartości około 83 zł każdy, dla 5 zwycięzców po jednym zestawie.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzców, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród.
* Wyniki zostaną podane w dniu 6 grudnia na fanpage’u Equilibra 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Na dane adresowe zwycięzców czekamy do 12 grudnia 2016 r. Należy je przesłać mailem na adres info@equilibra.pl lub w wiadomości na portalu Facebook.
* Nagrody zostaną wysłane w ciągu pięciu dni roboczych od nadesłania danych adresowych przez wszystkich zwycięzców lub od ostatecznego terminu ich nadsyłania.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij